Uzman ekibimiz ile iletişim kurmak için e-posta gönderebilir ya da çalışma saatleri içinde 0850 250 0 565 hattımızı arayabilirsiniz. 

Çalışma Saatlerimiz: 

  • Hafta içi her gün 9:00 – 17:00

Ayrıca aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Bizi aradığınızda ya da iletişim formunu doldurduğunuzda paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebinizi yerine getirebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Johnson and Johnson Vision Care tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz. “Mesajı Gönder” butonuna tıkladığınızda metni okuduğunuzu düşüneceğiz. 

Sizden özel olarak talep etmedikçe bizimle sağlık bilgileriniz gibi özel nitelikli kişisel verilerinizi ya da üçüncü kişilere ait kişisel verileri paylaşmamanızı rica ederiz. 

Not:

* Tüm alanların doldurulması zorunludur. İletişim formunu gönderdikten sonra, otomatik olarak sitemizin ana sayfasına geri dönersiniz ve geribildiriminizin alındığını gösteren bir e-postayı size göndeririz. 

* Eğer pazarlama amaçlı sizinle iletişim kurmamızı istemediğinizi belirtmek için bu formu dolduruyorsanız lütfen cevabınızın içinde adınızı belirtin, bundan böyle almak istemediğiniz pazarlama içerikli iletişim çeşidini (çeşitlerini) bildirin ve gönderildikleri adresi de ekleyin.