×

Warning message

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.

Johnson & Johnson Vision Care’de biz, uygulamalarınıza destek olmanın sadece önemli ürünleri desteklemekten daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Karşılaştığınız sorunları anlıyoruz ve başarınızı her yönden desteklemeyi hedefliyoruz. Bize yaptığınız geri-bildirimlerin yardımıyla, yeni bir program geliştirdik: Destek 360.

Destek 360, karşılaştığınız sorunları daha iyi anlamamızı ve size nasıl daha fazla yardımcı olabileceğimizi öğrenmemizi sağlar. Her ay, tüm Türkiye’de  yüzlerce müşterimizle, meslektaşlarınızla konuşacağız. Değerli görüşleriniz bizleri bilgilendirecek, yaklaşımlarımızı şekillendirecek, mevcut programlarımızı iyileştirecek ve yenilerini geliştirmemize de yardımcı olacaktır.

Destek 360 dört temel alana odaklanmaktadır:

 

YENİLİKÇİ ÜRÜnler

Fark yaratan kontakt lens ürünlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sizlerden duyduğumuza göre, işlerinizin büyümesi kullanıcı memnuniyetinin, uygulayıcılara olan bağlılığın ve hasta yönlendirmelerinin çokluğuna bağlı. Biz de sizlere, günlük uygulamalarınızda bu hedefe ulaşabilmeniz için ACUVUE® Marka Kontakt Lenslerin sizlere nasıl yardımcı olacağını göstereceğiz. 

 

MESLEKİ EĞİTİM

THE VISION CARE INSTITUTE® içindeki yerlerin sayısını arttırdık, böylece, siz göz doktorlarımız da, uygulamalı eğitimleri deneyimleyebilir ve bağımsız uzmanların öncülüğündeki bilgilendirici kurslara katılabilirsiniz. En gelişmiş tanıtım turlarımız da ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere sağlayacaktır. 

 

UYGULAMA DESTEK ARAÇLARI

“Uygulama Mükemmelliği Getirir” adını taşıyan, yeni personel eğitim programımız gibi özel hazırlanmış tanıtım girişimleri aracılığıyla da işinizi büyütebilirsiniz. Bu programın içinde, personelinizin kontakt lens ile ilgili bilgilerini en üst düzeye çıkartmak ve iletişim etkinliklerini arttırmak üzere tasarlanmış olan çevrim-içi eğitim modülleri yer almaktadır. Yaklaşık 10 dakikada tamamlanan, kolaylıkla yararlanılabilen bu modüller ile hastaların uygulamalarınıza olan bağlılıklarını ve devamlılıklarını arttırabilirsiniz.  

 

DAHA İYİ MÜŞTERİ HİZMETİ

İster yeni dağıtım hizmetimiz olsun, isterse de iyileştirilmiş iade sürecimiz olsun, biz sürekli olarak bizimle iş yapma yollarınızı olabildiğince kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Bizler bir başarı öyküsünün bir parçası olmayı hedefliyoruz. Sizinkinin.

Daha fazla bilgi edinmek için ACUVUE® Müşteri Temsilciniz ile görüşün.