ACUVUE® ailesindeki tüm kontakt lensler gözün doğal işlevlerinden esinlenmiştir. Basit görünse de, ACUVUE® Kontakt Lensleri bu kadar özel yapan EYE-INSPIRED™ Dizaynımızdır.

Bu yenilikçi tasarım bilim tarafından yönlendirilmiş, hastalarınızın ihtiyaçlarını karşılamak ve farklılaşmak için patentli teknolojiler kullanılmış; konfor, görme ve sağlık üzerine odaklanmıştır.  

ACUVUE®'nin EYE-INSPIRED™ Dizaynı tüketicinin yaşam tarzı ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve uygulayıcılar olarak sizlerin ACUVUE® Marka Kontakt Lenslerle daha fazla hastayı nasıl memnun edebileceğinizi ortaya koymak üzere görme düzeltiminin ötesine geçmiştir.

Hastalarınızın yaşamlarında bir fark yaratın – daha en başından doğru lensi takın.  

ACUVUE® EYE-INSPIRED™ Dizaynının hastalarınızın görme ihtiyaçlarını ve bireysel yaşam tarzlarını nasıl karşılayabildiğini keşfedin. Hastaların spesifik ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için size yardımcı olabilecek şekilde tasarlanmış bir ACUVUE® Marka Kontakt Lens vardır. İşte bunun için ACUVUE® kontakt lenslerde dünya lideridir.1

EYE-INSPIRED™ Dizaynıyla üretilmiş ACUVUE® Marka Kontakt Lens çeşitlerimizi görün.

1. Üçüncü parti sanayi verileri, 3 aylık rakip sonuçları ve analistlerin özetlerini içeren, birden fazla kaynağa dayanmaktadır. Kontakt Lens Enstitüsü – üç aylık kontakt lens kategorisi satış raporları ve Johnson & Johnson Vision Care Şirketleri satışları. Wells Fargo Securities, LLC (23 Nisan, 2015 Analiz Raporu). GfK 2014 Satş Değerleri (Arjantin, Brezilya, Çin, Fransa, Almanya, Italya, Japonya, Malezya, Rusya, Singapur, Güney Kore, İspanya, Tayvan, İngiltere, ABD).