×

Warning message

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.
12 Nisan 2018

AEHA 2018

2013 yılında Türkiye’de ilkini gerçekleştirdiğimiz «ACUVUE® Eye Health Advisor® Uluslararası Bilimsel Sempozyumu» nun dördüncüsü bu yıl 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul ve Ankara’da 2 ayrı toplantı olarak gerçekleştirilecektir.

Sempozyumumuz süresince yumuşak kontakt lenslerin üretim teknolojilerinden hastaya ve refraksiyon kusuruna göre uygulama özelliklerine, korneal yüzey özelliklerinden kuru gözün güncellenmiş tanımına kadar çeşitli konular detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Hem yumuşak kontakt lensler, hem de gözyaşı filmi, oküler yüzey ve hasta özellikleri üzerine güncel ve bilimsel bilgi ve deneyim paylaşımlarına ulaşacaksınız.

Oftalmoloji ve kontaktoloji  alanlarının gelişmesine katkıda bulunmuş birçok seçkin bilim insanını konuk edecek olan sempozyumumuz, her iki gün online olarak da izlenebilecek.

Avrupa, Rusya ve Orta Doğu’da çeşitli ülkelerde de gerçekleştirilen ACUVUE® Eye Health Advisor® Uluslararası Bilimsel Sempozyumu’na siz de online olarak katılmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak www.aehaturkey.com websitemiz üzerinden kaydınızı oluşturup, toplantı günü canlı bağlantımıza katılarak sempozyumumuzu izleyebilirsiniz. Canlı yayında sorularınızla da toplantımıza aktif katılım sağlayabilirsiniz. 

 
Canlı yayına katılmak için tıklayın!