×

Warning message

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.
08 Mart 2021

 

 

Kontakt lenslerin, kırma kusurlarını düzeltmek ve gözü zararlı UV ışınlardan korumak gibi iki temel fonksiyonunun yanında estetik fonksiyonu da son dönemlerde önem kazanmaya başladı. Kullanıcıların görme konforunu riske etmeden gözü güzelleştiren, sağlıkla kullanılabilen ve kolay takılıp çıkarılabilen kontakt lens arayışında oldukları da bir gerçek. Doğal güzelliğin trend olduğu günümüzde göz rengini değiştirmeden onlara çarpıcı bir parlaklık ve ışıltı katarak etkileyici bakışlara sahip olmak artık mümkün!
 

Gözlerin doğal güzelliğini konforlu bir şekilde belirginleştirecek yepyeni bir kontakt lens...

JOHNSON & JOHNSON Vision Care, yeni ürünü 1-DAY ACUVUE® DEFINE® ile  doğal güzelliğin bakış açışısını değiştiriyor. Benzersiz teknoloji “BEAUTY WRAPPED IN COMFORTTM sayesinde 1-DAY ACUVUE® DEFINE® BEAUTY KONTAKT LENSLER gözlerin rengini değiştirmeden doğal güzelliğini belirginleştiriyor.

1-DAY ACUVUE® DEFINE® Marka Kontakt Lensler;

  • "Beauty Wrapped in ComfortTM" teknolojisi oküler yüzey ile doğrudan temas etmeden güzelleşmeyi sağlayan ve içerdiği LACREON® ile bütün iris desenlerini, maskelemeden, eşsiz bir şekilde tamamlayarak doğal görünümlü göz güzelliğini ortaya çıkarıyor.
  • Uzun süreli nem yastığı içine gömülmüş ıslatıcı ajan / ultra-ince etafilcon A konforlu bir lens kullanımı sağlar.
  • İrisi maskelemeyen teknolojisi ile 1-DAY ACUVUE® MOIST marka kontakt lenslerini temel alan, şeffaf, iristen esinlenen bir tasarıma sahiptir.
  • Desensiz limbal kenar kontrastı keskinleştirerek aynı zamanda piksellenmiş kenar, iris ve sklera arasında doğal olmayan bir sınır oluşturur.
  • Doğal irisi belirginleştiren ve karışımını sağlayan yarı-şeffaf karışım ve doğal desenler görünümü mükemmelleştirir.
     

1-DAY ACUVUE® DEFINE® kullanıcılarının konforu sabahtan akşama kadar sürecek bir lens kullanmasına yardımcı olmaktadır. Baskılı patern lensin merkez kısmını kaplamadığı için etkin görme sağlar ve renkli halkanın eklenmesi oksijen geçisini etkilemez.

1-DAY ACUVUE® DEFINE® NATURAL SPARKLETM ve 1-DAY ACUVUE® DEFINE® NATURAL SHIMMERTM olarak piyasaya sürülen iki tasarım da tüm göz renkleriyle uyumludur. Türk Göz Doktorlarının %86’sı 1-DAY ACUVUE® DEFINE® için iyi seviyede bir reçeteleme/önerme eğilimi gösterdikleri yapılan araştırma sonucunda ortaya konmuştur.1

 


1 Millward Brown, Assessing the Potential & Pricing of 3 new ACUVUE® DEFINE® variants in Turkey and Kuwait, May 2015.