×

Warning message

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.

Johnson and Johnson Vision Care’deki ilk irtibatınız, Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile olacaktır. Yüksek derecede yetkinliğe sahip, motivasyonu yüksek ve kapsamlı eğitimlerle desteklenen bir ekip ile karşınızda olacağız.

Johnson and Johnson Vision Care Müşteri Hizmetleri ekibimizin içinde, konusunda uzman, zengin deneyimlerini 40 yılı aşkın ACUVUE® deneyimi ile birleştirmiş Müşteri Hizmetleri danışmanları yer almaktadır. Ekibimizin her bir üyesi, en yüksek düzeyde müşterilerine hizmet etmeye kendini adamıştır ve aynı zamanda siparişlerinizin size ulaşmasında mükemmelliği yakalamak üzere çaba göstermektedir.

Özel ekibimiz

Nazik bir şekilde, profesyonel yaklaşımla ve  sorunuzu zamanında ele alarak sahiplenecek olan Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından samimi bir şekilde karşılanacaksınız. Mümkün olduğu takdirde, ekip üyemiz, sorununuzu ilk görüşme anında çözmek üzere gayret gösterecektir. 

İletişim

Bize e-posta gönderdiğinizde ya da bizi aradığınızda paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebinizi yerine getirebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Johnson and Johnson Vision Care tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.