×

Warning message

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.

vizyonumuz

Her müşterimize, kendilerini tekmiş gibi hissedecekleri bir müşteri hizmeti deneyimini yaşatacağız.

Johnson and Johnson Vision Care’in değerli bir müşterisi olarak, hizmetimizden memnuniyetiniz her şeyden önemlidir. İhtiyaç ve geri bildirimlerinize dayalı gelişmelerimizi takip etme ve önerilerde bulunma olanağının yanı sıra, mevcut hizmet düzeyimizdeki taahhütlerimizi ve hizmet felsefemizi de bilme hakkına sahip olduğunuza inanıyoruz. 

 

ANDIMIZ

İşimizdeki felsefemiz, daha ilk satırında açık bir şekilde ifade edilmiş olan, Johnson and Johnson Andımız’dan gelmektedir: “İlk sorumluluğumuz müşterilerimize karşıdır”. Müşteri Hizmetleri ekibimiz, sadece bu kültürü benimsememiş, aynı zamanda Andımız’ın altıncı satırındaki sorumluluğu da üstlenmiştir: “Siparişleriniz doğru şekilde ve anında yerine getirilmelidir”. Bu taahhütlerin yerine gelmesini sağlamak için çok sayıda önlemler alınmıştır. 

 

BAŞARI ÖLÇÜTLERİ

  • Talep edilen ürünlerin siparişlerinin doğru bir şekilde girilmesi ve toplanması için son derece yüksek doğruluk standartlarına sahibiz. %99,5’in üzerinde sipariş alımında doğruluk başarımız, hastalarınız için doğru ürünü, doğru zamanda alacağınızdan emin olabilirsiniz anlamına gelmektedir.
  • Ekibimizin tamamına, e-ticarete erişim ve kullanıcı gereksinimleri konularında kapsamlı eğitimler veriyoruz, böylelikle ihtiyaç duyabileceğiniz her çeşit bilgi talebini karşılayarak ve her türlü sorunuzu cevaplayarak size destek olabilmektedirler.
  • Hangi mevsimde ya da günün hangi saatinde olursa olsun, çağrılarınızı 20 saniye veya daha kısa sürede cevaplamayı hedefleme gibi, müşteriye cevap vermede yüksek standartlara sahibiz, böylelikle sizler de işinizden daha kısa süreli olarak uzak kalmaktasınız.
  • Internet üzerinden veya e-posta aracılığıyla gelen TÜM soru ve şikayetlerinizi, tercih edeceğiniz iletişim yöntemiyle, bir iş günü içinde cevaplayacağız.
  • Tüm soru ve şikayetleriniz kaydedilecek ve 5 çalışma günü içerisinde araştırılacaktır. Şikayet eğilimleri takibi ve yorumlanması konusunu son derece ciddiye alıyoruz ve süreçlerimiz içerisinde bir BSi-sertifikalı Kalite Yönetim Sistemi de yer almaktadır. 

 

Sesiniz

SESİNİZ

Hizmetlerimizin ve odağımızın müşterilerimizin ihtiyaçlarına merkezlenmesi gerektiğini biliyoruz, bu nedenle biz de öneri, yorum ve gelişim alanlarını dinlemeyi ve sizlere daha iyi hizmet için yapılan değişiklikleri de duyurmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer buraya dahil edilmesini istediğiniz başka hizmet standartları da varsa, bunları sizden duymak bizi memnun edecektir. Önerilerinizi Müşteri Hizmetleri sayfamızda yer alan talep formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.