THE CONTACT LENS THAT KNOWS LIGHT
THE CONTACT LENS THAT KNOWS LIGHT

GELECEK KAPIDA…

Neden herkes TIME’ın 2018’in En İyi Buluşlarından biri olarak tanımladığı ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™’nin, 2019 yılındaki yaklaşan lansmanı hakkında konuşuyor? Çünkü ACUVUE® OASYS with Transitions™ değişen ışığa kesintisiz şekilde uyum sağlayan, türünün ilk örneği olan kontakt lenstir.2,*,§,¥

Squint Less

Görme düzeltiminin ötesine geçen bu çığır açan kontakt lens hakkında e-posta ile güncellemeleri almak istiyorsanız,2 iletişimlerimize kayıt olun. Eğer zaten Johnson & Johnson Vision iletişim listesine aboneyseniz herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

PARLAK IŞIK GERÇEK BİR SORUNDUR

Hastaların %97’si ışıktan günlük hayatlarında rahatsız olduğunu kabul ediyor, %63’ü de bunu önemli bir rahatsızlık olarak görüyor.3

MÜKEMMEL ÇÖZÜM KAPIDA

ACUVUE® OASYS with Transitions™ ışık koşullarındaki değişikliklere hızla ve kesintisiz bir şekilde açıktan koyuya ve koyudan açığa rengini ayarlarken, iç ve dış ortamlarda parlak ışığa maruziyeti azaltır, mavi ışığı fitreler# ve (zararlı) UV† ışınlarını bloke eder.2,4,‡

  • Parlak ışığa maruz kaldıklarında hastalarınız gözlerini daha az kısar§,5
  • Hastalarınızın parlak ışığın etkisinden 5 saniyeye kadar daha çabuk normale dönmesine yardımcı olur§,5
  • Daha iyi renk kontrastıyla hastalarınızın her şeyi daha iyi görmesini sağlar§,5

ÜRÜN AYRINTILARI

Ürün özellikleri ve hastalarınıza faydalarını öğrenmek için, buraya tıklayın.

 

IŞIĞIN FİLTRELENMESİ VE GÖRME PERFORMANSI İLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİYE ULAŞIN

Işığın filtrelenmesi görme performansını nasıl etkiler
Şimdi okuyun

 

* Görmenizin parlak ışığın etkisinden daha hızlı çıkmasına ve gözlerinizi daha az kısmanıza yardımcı olarak.

§ ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® PLUS Technology ile karşılaştırıldığında

# 380-460nm (Mavi Işık Hasar Fonksiyonu, B()) için ISO-8980-3’e göre hesaplanmıştır.

¥ Klinik çalışmalar, ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™ aktive olduğunda, koyu renkli irisi olanların bu özellikten daha fazla yararlanabileceğini göstermiştir.

† Tüm ACUVUE® Markalı Kontakt Lenslerde zararlı UV radyasyonunun korneaya ve gözün içine geçmesini önlemeye yardımcı UV Blokajı bulunmaktadır. UV emici kontakt lensler, gözü ve çevresindeki alanın tamamını kapatmadıkları için UV emici kenarlı gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV emici gözlüklerin yerine KULLANILAMAZLAR. UV geçişi -1.00 D lens kullanılarak ölçülmüştür.

‡ Tüm ACUVUE® Markalı Kontakt Lenslerde zararlı UV radyasyonunun korneaya ve gözün içine geçmesini önlemeye yardımcı UV Blokajı bulunmaktadır. UV emici kontakt lensler, gözü ve çevresindeki alanın tamamını kapatmadıkları için UV emici kenarlı gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV emici gözlüklerin yerine KULLANILAMAZLAR. UV geçişi -1.00 D lens kullanılarak ölçülmüştür.

1. FDA basın duyurusu: FDA clears first contact lens with light-adaptive technology. https://www.fda.gov/newsevents/newsroom/pressannouncements/ucm604263.htm, April 10th 2018.

2. JJV Arşiv verisi 2018: CSM VIS-TD-104656-1: Definition of ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™

3. JJV Arşiv verisi, 2019. ACUVUE® OASYS with Transitions™ Tüketici Araştırması, Görme düzeltimi ihtiyacı olan 18-29 yaş arası bireyler, Birleşik Krallık.Consumer Research, 18-29 year old's with VC need, UK.

4. JJV Arşiv verisi 2018.Materyal Özellikleri: ACUVUE® OASYS Brand Contact Lenses with HYDRACLEAR® Pus ve diğer yeniden kullanılabilir kontakt lensler

5. JJV Arşiv verisi, 2018. ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™ - Objektif Klinik İddialar.Objective Clinical Claims.

Bu kontakt lensler güneş gözlüklerinin yerine kullanılamaz.

ACUVUE®, ACUVUE® OASYS ve Illuminating the Journey™, Johnson & Johnson’ın tescilli markalarıdır. Transitions™ tescilli bir ticari markadır ve Transitions™ logo, Transitions™ Light Intelligent Technology™ ile Transitions Light Intelligent™ Lensler, Transitions Optical, Inc.’in tescilli markalarıdır ve Transitions Optical Limited lisansıyla kullanılmıştır.