×

Warning message

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.

Önemli Güvenlik Bilgileri:

ACUVUE® Kontakt Lensleri görme düzeltimi için endikedir. Her kontakt lenste oldugu gibi, korneal ülser de dahil olmak üzere göz sorunları gelişebilir. Bazı kullanıcılar hafif irritasyon, kaşıntı veya rahatsızlık yaşayabilir. Göz enfeksiyonları veya herhangi bir başka göz rahatsızlığı söz konusu olduğunda ya da gözü etkileyebilecek sistemik bir hastalık söz konusu olduğunda kontakt lens kullanılmamalıdır. Kontrendikasyonlar, önlemler ve advers reaksiyonlar da dahil olmak üzere tam bilgi edinmek için Kullanım Talimatlarına bakabilirsiniz.

ACUVUE™ RevitaLens MPDS, silikon hidrojel lensler de dahil olmak üzere yumuşak (hidrofilik) kontakt lenslerin bakımı için endikedir. Uyarılar ve önlemler de dahil olmak üzere ayrıntılı ürün bilgilerini edinmek için Kullanım Talimatlarına bakınız. Bunun yapılmaması ciddi göz enfeksiyonuna veya hasara neden olabilir.