×

Warning message

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.

Johnson & Johnson Institute​'deki her şey mesleki ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hasta bakımı ve uygulamalarınızdaki başarınızı arttırma çabalarınızda daima size ilham vermek üzere tasarlanmıştır.

 

UYGULAMALI OTURUMLAR, GELİŞMİŞ ARAÇLAR

Johnson & Johnson Institute'de, eğitimlerin pasif, sınıf düzenindeki dersler yerine, aktif, uygulamalı deneyimlemeye dayalı, geniş bir yelpazedeki eğitim kursları yer almaktadır.

Johnson & Johnson Institute​’deki tüm kurslar, en yeni düşünceler ve teknolojilerle yakından ilişkili, ilgi çekici ve güvenilir olacak şekilde özenle hazırlanmıştır. Buna bağlı olarak kurslarımız, sizi yeniden canlandıracak ve eğitimlerinizi uygulamaya çevirmenizde size ilham verecek farklı yöntemlerin özgün bir kombinasyonunu içermektedir.

Uygulamalı beceriler oturumu

Yeni teknoloji

Eğitici-katılımcı etkileşimi

Sınıf etkileşimi

 

 

JJI 2020 

Değerli Hekimimiz, 

Türk hekimlerinin yumuşak kontakt lens bilgisi ve uygulama teknikleri ile ilgili eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla 2006-2016 yılları arasında Prag’da bulunan “The Vision Care Institute®” eğitim merkezimizde başarı ile gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize, 2020 yılında yeni enstitümüzde tekrar başlayacağımızı sevinçle bildirmek isteriz.

Bugüne kadar ülkemizden yaklaşık 600’ü aşkın göz hekiminin katılımıyla gerçekleşen bu bilimsel organizasyonu gerçekleştireceğimiz yeni enstitümüz, tam donanımlı muayene odaları, en gelişmiş teknolojiye sahip görsel işitsel sistemlerin kullanıldığı toplantı odalarına sahip olup konforlu bir ortam sunmaktadır. Güncellenmiş içeriği, yeni enstitü lokasyonu, yenilenmiş markası ve kontakt lens konusunda uzman eğitimcileri ile sizleri tekrar buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bilimsel eğitim organizasyonumuz, 16-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Moskova, RUSYA’da bulunan eğitim enstitümüz “Johnson & Johnson Institute®’te gerçekleştirilecektir. Eğitim boyunca, tüm refraksiyon kusurları için başvuran hastalarınızın göz muayenesi başlangıcından itibaren yumuşak kontakt lens reçetelerini alıp kontakt lenslerini sağlıklı bir şekilde kullanmaya başladıkları ana kadar tüm süreç ile ilgili konular ele alınacak, gerçek hastalar üzerinde farklı kırma kusurları için kontakt lens uygulama deneyimi sunulacaktır. Bilimsel eğitim Prof. Dr. Nazan Bengüdeniz, Prof. Dr. Koray Gümüş ve Doç. Dr. Sibel Kocabeyoğlu tarafından yürütülecektir. Programda aynı zamanda Johnson & Johnson Institute Eğitim Direktörü Dr. Elena Rybakova da yer alacaktır.

Toplantı içeriğine aşağıdaki bağlantı adresine tıklayıp ulaşabilirsiniz. Toplantımızda sizi misafir etmekten mutluluk duyacağız.

 

JJI 2020 Toplantı Programı

 

Saygılarımızla, 

Dr. Banu Arslan

Profesyonel Eğitim ve Gelişim Müdürü, Türkiye
Vision Care, Johnson & Johnson
Doğan Nazlı

Genel Müdür, Türkiye ve İran
Vision Care, Johnson & Johnson