İnteraktif simülatörümüzle hastalarınızın ACUVUE® for ASTIGMATISM Marka Kontakt Lenslerin sağladığı görme avantajlarını deneyimlemesini sağlayın.

Bu yumuşak torik lenslerin sağladığı görme faydalarını hızlı bir şekilde hastalarınıza tanıtmak ve göstermek için simülatörü kullanın.

Hastalarınızın ACUVUE® for ASTIGMATISM Marka Kontakt Lenslerin astigmatı olanlar için ne kadar mükemmel bir görme performansı sağladığını daha iyi anlamalarını sağlamak için bu simülatördeki görüntülerde söylenenleri sonuna kadar yerine getirin.1 Bu simülatör, gerçekçi bir görme deneyimi yaratmak için farklı aydınlatma koşulları ve görüş mesafeleri nedeniyle göz bebeği reflekslerindeki değişimleri dikkate alır.

Aşağıdaki simülatörü başlatın:

 

Simülatörü Başlatın

 

JJV Arşiv Verileri 2021. ACUVUE Brand Contact Lenses for ASTIGMATISM - Genel Uygulama Başarısı, Oryantasyon Pozisyonu, Rotasyonel Stabilitesi ve Görme Performansı

Önemli Güvenlilik Bilgileri: ACUVUE® Kontakt Lensler, görme düzeltme için endikedir. Tüm kontakt lenslerde olduğu gibi, kornea ülseri de dahil olmak üzere gözle ilgili sorunlar gelişebilir. Bazı kullanıcılar hafif irritasyon, kaşıntı veya rahatsızlık hissedebilir. Göz enfeksiyonu varlığında veya diğer göz rahatsızlıklarında, ya da gözü etkileyebilecek sistemik bir hastalık durumunda kontakt lens kullanılmamalıdır. Kontrendikasyonlar, önlemler ve advers reaksiyonlar dahil olmak üzere eksiksiz bilgiler için Kullanım Talimatlarını inceleyebilir veya J&J web sitesini ziyaret edebilirsiniz jnjvisioncare.com.tr

ACUVUE®, Johnson & Johnson’ın tescilli bir markasıdır.

© Johnson & Johnson 2022